O nas

Kilka słów
O nas office@tgb.com.pl 6 lutego 2020

Burgery warszawa

O naszej firmie

Cała historia TheGooodBurger narodziła się w 2019roku.
Trójka kreatywnych znajomych wpadła na pomysł otworzenia burgerowni innej niż wszystkie.
To nie miało być miejsce, w którym powstanie zwykła kanapka lecz burger, który spełniałby nasze oczekiwania, czyli najbardziej wybrednych gości.

Przyszedł dzień, w którym zadecydowaliśmy o otworzeniu naszego pierwszego lokalu. Pomimo olbrzymiej konkurencji, pracy od rana do nocy oraz rozpoczynającej się pandemii korona wirusa podjęliśmy się tego wyzwania. Wiedzieliśmy jednak, że jakość i ciężka praca zawsze się obroni.

Dzisiaj możemy pochwalić się dwoma lokalami na mapie Warszawy, do których serdecznie Was zapraszamy.

Teraz już tylko z górki! 

kto to robi
KTO TO ROBI?

Nasz zespół tworzą młodzi ludzie, pełni pasji i zaangażowania w swoją pracę.

Nasi Kucharze to najlepsi eksperci przy pracy na grillu lawowym, nie straszna im praca z żywym ogniem. W razie czego mam gaśnice

Na miejscu przywitają Cię mili i uśmiechnięci ludzie chętni do pomocy przy wyborze odpowiedniego burgera jak to mówią "Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej" dlatego jeśli masz ochotę na burgera w domowym zaciszu nasi kierowcy dostarczą twoje zamówienie w możliwie jak najkrótszym czasie.

JAK TO ROBIMY?

Sercem każdego burgera jest mięso. Naszym sercem jest starannie wyselekcjonowana wołowina rasy Angus przygotowana na żywym ogniu.

Idealnie chrupiąca bułka, soczyste i świeże warzywa oraz co najważniejsze, niebanalnie dobrane smaki. Wyżej wymienione składniki połączone z pasja i zamiłowaniem naszych kucharzy tworzą naprawdę dooobre burgery.

Zobacz jak wygląda nasza praca
Chcesz z nami pracować? dołącz do naszego zespołu i buduj z nami silną markę!